Labdarības veicināšana, izmantojot medijus

Dalies

Naudas nodošana labdarībai ir lieliska, bet dažreiz jūs vēlētos, lai jūs varētu darīt vairāk. Ja jums nav daudz laika kampaņai vai brīvprātīgajam, tas ir labi. Joprojām ir daudz veidu, kā palikt iesaistītiem. Pateicoties sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, vieglāk nekā jebkad agrāk reklamēt un sazināties ar mīļāko labdarību. Pārbaudiet mūsu piecus pieci veidus, kā pierādīt savu atbalstu, neatstājot datoru.
1. Koplietojiet informāciju par Facebook, Twitter un Google Plus

Internets ļauj jums viegli dalīties ar jūsu jautājumiem. Facebook statusa vai čivināt rakstīšana var šķist vienkāršs žests, taču ietekme var būt lielāka nekā jūs domājat. Saite uz labdarības mājas lapu vai koplietojiet attiecīgo rakstu. Padomājiet par to šādā veidā. Ja jums ir vairāki simti draugu, vismaz puse no viņiem varētu izlasīt jūsu ziņu, un daži no viņiem pat varētu to kopīgot ar saviem draugiem, kuri to varētu kopīgot ar saviem draugiem. Iespējams, ja jūs atradīsit ziņojumu pārliecinošu, arī citi cilvēki to darīs. Izplatiet vārdu un redziet, kas notiek.
2. Uzrakstiet emuāra ziņu

Lai detalizēti aprakstītu savu iecienītāko labdarības darbu, īstais čivināt vienkārši to neierobežo. Apsveriet raksta emuāra ziņu. Lai sasniegtu maksimālu ietekmi, rakstiet par savlaicīgiem notikumiem, jo ​​īpaši tiem, kurus cilvēki var tieši iesaistīt. Vai labdarība organizē pasākumu? Vai viņi kampaņā par jaunu likumu? Vai viņi meklē brīvprātīgos? Pat ja jūs nevarat palīdzēt, var būt kāds cits.
3. Sekojiet un abonējiet

Lai iegūtu jaunākos atjauninājumus par iecienītāko labdarības projektu un paveikto, noteikti ievērojiet tos savā Facebook un Twitter sarakstā un abonējiet viņu e-pasta sarakstu. Tādā veidā jūs, visticamāk, uzzināsit par īpašiem notikumiem, attiecīgajiem lūgumrakstiem, brīvprātīgo iespējām, aicinājumiem veikt steidzamus pasākumus un ziņas. Lielākā daļa labdarības organizāciju vēlas dalīties informācijā tiešsaistē. Tas ietaupa kokus, un tas ir daudz lētāks nekā gliemežu sūtīšana.
4. Sāciet vai parakstīt tiešsaistes lūgumrakstu

Katru gadu cilvēki katru gadu veido tūkstošiem lūgumrakstu tiešsaistē. Ja jūs nevarat atrast pareizo, vienkārši izveidojiet savu. Care2 “Petition” un “Change.org” ļauj viegli meklēt cēloņus, kā arī parakstīt un dalīties ar lūgumrakstiem, izmantojot sociālo mediju. Lūgumraksti tiešsaistē ir efektīvs veids, kā izplatīt izpratni, un pretēji tautas uzskatam tie arī var radīt reālas pārmaiņas. Lai saglabātu savu garu, izskatiet Change.org sarakstu ar lūgumrakstu veiksmes stāstiem.

Par tiešu līniju valdībai izmēģiniet Baltajā nama lūgumrakstu tīmekļa vietni, ko sauc par “Mēs, ļaudis”. Ja jūsu lūgumraksts saņem pietiekami daudz parakstu, tas tiek nosūtīts tieši attiecīgajiem politikas ekspertiem, kuri oficiāli atbildēs. Ja jums patiešām ir nospiests laiks, jūs vienmēr varat izmēģināt Act.ly, kas ļauj jums izveidot “Twitter petition”. Vienkārši ierakstiet personu vai uzņēmuma čivināt rokturi, pastāstiet viņiem, ko jūs vēlaties tos darīt ar 140 rakstzīmēm vai mazāk, un atkārtoti Tweet. Vienkāršs!
5. Izmēģiniet savu roku virtuālā līdzekļu piesaistē

Pat virtuāls līdzekļu vākšanas līdzeklis var dot reālu naudu! Izveidojiet Facebook notikumu par godu jūsu mīļāko labdarību un mudiniet cilvēkus ziedot naudu noteiktā dienā vai organizējiet “Tweetup”. Ja jums ir vietne, iegult maksājuma logrīku labdarības ziedojumiem. Pārbaudiet savu labdarības mājas lapu, lai uzzinātu, vai viņiem ir lejupielāde. Maksājumu logrīki ne tikai vāc līdzekļus, bet arī nodrošina pamata labdarības informāciju.